خبر فوت یا کنسرت مرتضی پاشایی!

مرتضی پاشایی که در روزهای پیشین شایعاتی مبتنی بر مرگ او منتشر شده بود با برگزاری کنسرت در رودهن به شایعات پایان خواهد داد.

مرتضی پاشایی که در روزهای پیشین شایعاتی مبتنی بر مرگ او منتشر شده بود با برگزاری کنسرت در رودهن به شایعات پایان خواهد داد.

هفته گذشته بود که برای چندمین بار خبر مرگ مرتضی پاشایی در فضای مجازی دست به دست چرخید و این شایعه هر لحظه به حقیقت نزدیک‌تر می‌شد که محمد علیزاده‌ خبر درگذشت او را تکذیب کرد.

تا کنون این چهارمین بار است که این شایعه مطرح می‌‌شود و شایبه بیمار بودن او دهان به دهان می‌چرخد. اما هر بار این خبر تکذیب شده و به ناراحتی مرتضی پاشایی از درز چنین خبرهایی انجامیده است.

حالا بعد از ماجرای شایعه‌سازی‌های طولانی، پاشایی بعد از حضورش در برنامه نوروزی شبکه ۲ در رودهن به روی صحنه خواهد رفت.

این کنسرت در روز سه شنبه ۲۳ اردبیهشت و در ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد و پاشایی از طرفدارانش در رودهن میزبانی خواهد کرد.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

منبع: seemorgh.com

محمد علیزاده خبر درگذشت «مرتضی پاشایی» را تکذیب کرد. «مرتضی پاشایی» در سلامت کامل در خانه خود استراحت می‌کند.

«محمد علیزاده» خبر درگذشت "مرتضی پاشایی" را تکذیب کرد.

« مرتضی پاشایی » در سلامت کامل در خانه خود استراحت می‌کند.

محمدعلیزاده درباره ماجرای شایعه درگذشت «مرتضی پاشایی» خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ گفت: مرتضی پاشایی در حال حاضر در سلامت کامل به سر می‌برد و می‌دانم که الان سالم و سلامت در خانه خود استراحت می‌کند من از این موضوع آگاهی کامل دارم.

گفتنی است: ساعاتی پیش شایعه‌ای مبنی بر درگذشت مرتضی پاشایی شنیده شده بود.

انرژی مثبت و اجرای قوی «مرتضی پاشایی» پاسخ قاطع به شایعات مرتضی پاشایی خواننده آلبوم « یکی هست » این روزها به شدت درگیر اجراهای تور شهرستان خود است و طی روزهای گذشته نیز در شهرهای شمالی کشور به اجرای کنسرت پرداخته است.

پاشایی هفته گذشته به مدیریت مهدی کرد در شهر چالوس و با استقبال مخاطبین به اجرای برنامه پرداخت. اما اجرای قوی و انرژی مثبت مرتضی پاشایی پاسخ قاطعی به این حاشیه‌ها داد، خود پاشایی نیز در صفحه شخصی‌اش در این زمینه یادداشتی را منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید دنبال کنید:

مرتضی پاشایی: "خوشبختانه بر خلاف شایعاتی که این روزها در مورد خودم و مخصوصاً وضعیت جسمانی‌م به گوشم می‌رسد سرحال و با قدرت روی صحنه کنسرت‌ها حاضرم. در چند روز اخیر در خدمت مردم خوبِ ایلام بندر عباس عسلویه لاهیجان گرمسار و چالوس و چند شهر دیگر بودم. به لطف خداوند تمامی اجراها به بهترین شکل انجام شده. ششم اسفند ماه در تهران مثل همیشه برای مردم خوبمان خواهم خواند و بعد از آن هم ادامه تور شهرستان‌ها را برگزار خواهم کرد . نمی دانم علت این همه شایعه پراکنی چیست ولی به زودی در مصاحبه‌ای تمام حرفهایم را با هوادارانم خواهم زد."

تازه‌ترین خبر از وضعیت جسمانی مرتضی پاشایی از زبان خودش:

"سلام عرض می‌کنم خدمت شما و همه‌ی مردم عزیز کشورم.

حقیقت مطلب این که خودم از شایعاتی که از گوشه و کنار در مورد حاد بودنِ وضعیتِ بیماریِ خودم شنیدم و مطالعه کردم شوکه شدم. بنده به دلیلِ ناراحتی و ریفلاکسِ معده به پزشک مراجعه کردم که بعد از انجامِ آندوسکوپی مشخص شد که متاسفانه مدت‌هاست دچار زخم معده‌ای هستم که در واقع علت اصلی کاهشِ وزن بنده بوده.

بعد از مشورتِ تیم پزشکی تصمیم بر این شد که با انجامِ یک عملِ جراحی این زخم از معده‌ی بنده برداشته شود.

خوشبختانه دوشنبه صبح این جراحی با تلاشِ آقایانِ دکتر شریفی ، ایروانی و زمانی ، با موفقیتِ کامل انجام شد و به صلاحدیدِ تیمِ پزشکی چند روزِ آینده را برای سپری شدنِ دورانِ نقاهت در بیمارستان خواهم بود.

به یاری خداوند آخر هفته از بیمارستان مرخص شده و طیِ چند روزِ کوتاه آهنگِ جدیدم منتشر خواهد شد که امیدوارم مثلِ همیشه مورد لطفِ مردم عزیزمان قرار بگیرد.

سیزدهم دی ماه ان شا الله پس از صدور مجوز های لازم تیتراژ سریال عصر پاییزی رو با صدای بنده خواهید شنید.

دوستتان دارم تا ابد"

مرتضی پاشایی

مهدی کرد مدیر برنامه های مرتضی پاشایی صحبت‌های وی را چنین تکمیل کرد:

به امید خدا بعد از ماهِ صَفَر تورِ جدید کنسرتهای شهرستان‌ها آغاز شده و اسفند ماه هم در تهران اجرایی قوی‌تر از همیشه خواهیم داشت.

شک نکنید مرتضی با عشق فراوان و تلاشی بی‌پایان به ساختن خاطراتی زیباتر برای شما ادامه خواهد داد.

تصاویر زیر مربوط است به فروردین ۹۳ در جزیره کیش. کنسرت محمد علیزاده، فروردین ۹۳ در کیش برگزار شد که مرتضی هم در این کنسرت با محمد قطعه‌ی جز تو رو با هم اجرا کردند.

در پایان ویدئویی آماده کرده‌ایم که مربوط به برنامه تحویل سال ۹۳ شبکه دو با اجرای فرزاد حسنی و آزاده نامداری است. مرتضی پاشایی در پایان مصاحبه‌ایی رو انجام میده و دقیقا در مورد بیماریش توضیح میده که در حال بهبودیه...

منبع: websavar.ir

عبارات مشایه
مطالب مرتبط :